Remonty Olkusz i okolice

Kompleksowe Remonty

  Olkusz i okolice

Gładź gipsowa

GŁADŻ GIPSOWA – REGIPSY

Z płyt gipsowych wykonujemy ścianki działowe. Zaletą tak wykonanych ścianek jest ich lekkość oraz, w razie potrzeby, możliwość szybkiego i łatwego demontażu.Ze względu na małe obciążenie płyty gipsowe są idealnym materiałem do zabudowy strychów i poddaszy oraz do obniżania sufitów. Z powodzeniem można je również wykorzystywać do izolacji akustycznej i termicznej pomieszczeń.Gładzie gipsowe, tynki, płyty gipsowe są bardzo często stosowane we współczesnym budownictwie, gdyż dzięki min oczekiwany efekt można uzyskać w stosunkowo krótkim czasie oraz przy nie wielkim nakładzie finansowym.

Marzysz aby zamienić swoją łazienkę w domowe SPA? Z nami to nic trudnego!
Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty, zwracając szczególną uwagę na wysoką jakość użytych materiałów oraz na precyzyjne wykończenie.

OFERTA

Oferta obejmuje:

Montaż sufitów podwieszanych

Montaż płyt gipsowych na klej

Montaż ścianek działowych z płyt g-k (z wygłuszeniem wełną mineralną, montaż płyt na stelażu, itp.)

Zabudowy nietypowe (łuki, skosy, itp.)

Ocieplenie i paraizolacja poddasza

Wykonanie gładzi gipsowych

inne usługi na życzenie Klienta.

Staramy się zapewnić swoim klientom jak najkrótszy termin realizacji i atrakcyjne ceny. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy.Wszelkie prawa zastrzezone. Kopiowanie i publikacja bez zgody autora zabronione